Чланци поређани по датуму: субота, 04 новембар 2017 - Епархија Шумадијска

СВЕТА АРХИЈЕРЕЈСКА ЛИТУРГИЈА У ВРБИЧКОЈ ЦРКВИ У АРАНЂЕЛОВЦУУ недељу двадесет другу по Духовима, 5. новембра 2017. године, када наша Света Црква прославља успомену на светог апостола Јакова брата Господњег, Његово Преосвештенство Епископ шумадијски Господин Јован је служио Свету Архијерејску Литургију у храму Светог архангела Гаврила у Аранђеловцу.

Његовом Преосвештенству су саслуживали архијерејски намесник орашачки, протојереј-ставрофор Мићо Ћирковић, протојереј-ставрофор Драгомир Кеџић, протојереји Љубиша Ђураш и Милован Ранковић, протонамесници Бранислав Борота, Слободан Раковић, Александар Миловановић и Иван Теодосић, јереј Милош Мијатовић, протођакон Иван Гашић и ђакони Немања Искић и Милош Павић.