ПРОСЛАВА ЦРКВЕНЕ СЛАВЕ У КЛОКИ ПДФ Штампа Ел. пошта

ПРОСЛАВА ЦРКВЕНЕ СЛАВЕ У КЛОКИУ четвртак 9. августа 2018. годинe, служена је Света Литургија у храму посвећеном Светом велокомученику Пантелејмону у селу Клоки.

Литургијом је началствовао протојереј-ставрофор Драгољуб Ракић. Саслуживали су архијерејски намесник опленачки протојереј-ставрофор Миладин Михаиловић, протојереј-ставрофор Тихомир Анђелковић – болнички свештеник у Смедеревској Паланци, протојереј-ставрофор Слободан Богојевић, протонамесници Бранимир Товиловић и Слободан Радивијевић и ђакон Стеван Илић.

Чтецирао је Милан Михаиловић.

За певницом је био свештеник Никола Илић.

Након литије и сечења славског колача трудом домаћина славе господина Мирка Живковића из Клоке уприличена је трпеза љубави у парохијској сали.

ђакон Стеван Илић