СЕМИНАР ЗА ВЕРОУЧИТЕЉЕ ПДФ Штампа Ел. пошта

СЕМИНАР ЗА ВЕРОУЧИТЕЉЕРектор Богословије “Светог Јована Златоуста” протојереј ставрофор проф. др Зоран Крстић и директорка Центра за стручно усавршавање запослених у образовању Зорица Николић, потписали су Уговор о сарадњи ове две институције која ће се одвијати у области организовања и реализације стручних семинара и трибина, као и заједничком пројектном наступању.

У складу са уговореним, у суботу 19. маја 2018. године у просторијама Богословије “Светог Јована Златоуста”, а у оганизацији Центра за усавршавање, за вероучитеље крагујевачких основних и средњих школа организован је семинар под називом Ефективно подучавање (каталошки број 374).

Реализатори семинара су били Иван Недељковић, психолог у крагујевачкој Првој гимназији и Валентина Грбић, психолог у ОШ “Драгиша Михаиловић” у Крагујевцу.

Вероучитељица Оливера Станчић

ОСЛИКАВАЊЕ СТАРЕ ЦРКВЕ У КРАГУЈЕВЦУ