ПОКЛОНИЧКО ПУТОВАЊЕ ПОПОВИЋКЕ ПАРОХИЈЕ ПДФ Штампа Ел. пошта

ПОКЛОНИЧКО ПУТОВАЊЕ ПОПОВИЋКЕ ПАРОХИЈЕБлагословом Његовог Преосвештенства Епископа шумадијског Господина Јована, поповићка парохија је организовала поклоничко путовање Манастирима: Тврдош, Острог и Милешева, као и црквама у Требињу. Путовање је трајало од вечерњих часова 18. маја 2018. до вечерњих часова 20. маја 2018.

Верници, њих педесет и двоје, су провели викенд у молитвословљу, почевши од своје цркве у Поповићу, затим у поклоњењу светим моштима, у богомислију и све су то крунисали причешћем Богом Живим у близини кивота острошког чудотворца, Светог Василија.

протонамесник Марко Стевановић