ПРОМОЦИЈА КЊИГЕ “ПЕТАР II ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ У СРПСКОЈ КРИТИЧКОЈ МИСЛИ XX ВЕКА” У ЛАЗАРЕВЦУ ПДФ Штампа Ел. пошта

ПРОМОЦИЈА КЊИГЕ “ПЕТАР II ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ У СРПСКОЈ КРИТИЧКОЈ МИСЛИ XX ВЕКА” У ЛАЗАРЕВЦУУ уторак, 10. априла 2018. године, на други дан Васкрса, ЦО Лазаревац у сарадњи са градском библиотеком “Димитрије Туцовић” из Лазаревца, организовала је промоцију књиге др Снежане Љ. Адамовић, “Петар II Петровић Његош, у српској критичкој мисли XX века”.

На самом почетку присутнима се обратио протојереј-ставрофор Александар Новаковић, упознавши их са радом ауторке др Снежане Љ. Адамовић.

У наставку промоције о делу је говорио проф. др Мило Ломпар, ослањајући се укратко на садржај истог.

Књига “Петар II Петровић Његош у српској критичкој мисли XX века” је докторска дисертација госпође Снежане Љ. Адамовић.

У наставку промоције уследила је интересантна дискусија инспирисана личношћу Петра II Петровића Његоша.

Влада Димитријевић, протонамесник