ПРОСЛАВА СВЕТОГ САВЕ У УДРУЖЕЊУ СВЕТИ ВАСИЛИЈЕ ВЕЛИКИ У МАРШИЋУ ПДФ Штампа Ел. пошта

ПРОСЛАВА СВЕТОГ САВЕ У УДРУЖЕЊУ СВЕТИ ВАСИЛИЈЕ ВЕЛИКИ У МАРШИЋУПоводом празника Светог Саве у просторијама Удружења за помоћ деци и младима са сметњама у развоју “Свети Василије Велики” у Маршићу, где постоји и функционише дневни боравак за децу и младе са сметњама у развоју уприлечена је прослава поводом празника великог српског Светитеља и Просветитеља, уз заједничко дружење деце и родитеља.

Овом сусрету су присутвовала деца и млади из прихватилишта у Крагујевцу, која су се овом приликом дружила са децом из нашег боравка, уз акустичну музику. У сали парохијског дома уприличена је духовно-едукативна радионица и послужење за родитеље, уз духовне разговоре и дружење.

Бојан Димитријевић, протојереј