ЕНЕРГЕТИКА ПРОСЛАВИЛА СВОЈУ СЛАВУ ПДФ Штампа Ел. пошта

ЕНЕРГЕТИКА ПРОСЛАВИЛА СВОЈУ СЛАВУПредузеће Енергетика је у петак 12. маја 2017. прославила своју Славу Светог Василија Острошког, ломљењем Славског Колача у Старој Милошевој Цркви у Крагујевцу.

Славски колач су преломили свештеници Старе Цркве, са домаћином славе и запосленима у Енергетици. Старешина Старе Цркве прота Милић Марковић је честитајући Славу пожелео дуг и успешан рад, те даљу добру сарадњу између Старе Цркве и Енергетике.

Овом приликом је Енергетици уручен дар свештенства Старе Цркве, икона Пресвете Богородице, са молитвеним жељама да све запослене Пресвета Богородица свагда закриљује својим покровом и држи у својој заштити.

протођакон Мирослав Василијевић

ОСЛИКАВАЊЕ СТАРЕ ЦРКВЕ У КРАГУЈЕВЦУ