ЈОШ ЈЕДНА ГЕНЕРАЦИЈА УСПЕШНО ЗАВРШИЛА ШКОЛУ ИКОНОПИСА У КРАГУЈЕВЦУ ПДФ Штампа Ел. пошта

ЈОШ ЈЕДНА ГЕНЕРАЦИЈА УСПЕШНО ЗАВРШИЛА ШКОЛУ ИКОНОПИСА У КРАГУЈЕВЦУГодину дана су полазници курса иконописа вредно и марљиво учили сваким даном тежећи да напредују у изучавању иконописачких начела.

На крају једногодишњег курса иконописа је била организована изложба где су полазници Школе иконописа представили своје самостално осликане иконе.

Том приликом, у среду 10. маја 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ шумадијски Господин Јован је поделио свој благослов и сведочанства о завршеном курсу иконописа, која су полазници заслужено добили за свој труд и посвећеност.

Екатерина Милетић