ВАСКРШЊИ КОНЦЕРТ ХОРА „СВЕТА АНАСТАСИЈА СРПСКА“ ПДФ Штампа Ел. пошта

ВАСКРШЊИ КОНЦЕРТ ХОРА „СВЕТА АНАСТАСИЈА СРПСКА“У организацији Цркве Светих апостола Петра и Павла и Центра за културу и образовање, 18. априла у Дому омладине у Аранђеловцу је уприличен Васкршњи концерт.

Већ пар година за редом, у Аранђеловцу се на трећи дан прослављања празника Васкрс одржава духовно вече у Дому омладине у Аранђеловцу. Ове године су учешће узели чланови хора „Света Анастасија Српска“ под вођством диригента Бојане Србљак. Они су извели сплет духовних и традиционалних песама за све окупљене.

Вече је посебно улепшао и наш драмски уметник Александар Саша Дунић који је произнео рецитал „Тако је говорио Владика Николај Велимировић“.

Окупљена публика је са одушевљењем пратила низање духовних и традиционалних песама и сваку испратила са громогласним аплаузом.

ђакон Немања Искић

ОСЛИКАВАЊЕ СТАРЕ ЦРКВЕ У КРАГУЈЕВЦУ