ХОР „УСПЕЊА ПРЕСВЕТЕ БОГОРОДИЦЕ” НА ДЕВЕТОМ „ВАСКРШЊЕМ КОНЦЕРТУ” У БЕОГРАДУ ПДФ Штампа Ел. пошта

ХОР „УСПЕЊА ПРЕСВЕТЕ БОГОРОДИЦЕ” НА ДЕВЕТОМ „ВАСКРШЊЕМ КОНЦЕРТУ” У БЕОГРАДУХор „Успења Пресвете Богородице”, Саборног храма из Крагујевца, имао је част да учествује на први дан Васкрса, 16. априла 2017. године, на деветом „Васкршњем концерту” у Београду у Храму Светог Саве на Врачару уз још 13 хорова.

Ову духовну гозбу благословио је викарни Епископ Арсеније. Концерт је преносио директно РТС од 20 ч. Захвални смо организаторима за изузетну професионалност, а затим и гостопримство за око 500 учесника. Крагујевачки хор је учествовао са 26 певача, најбољих којих је том приликом имао.

протојереј Драгослав Милован, диригент