ХУМАНИТАРНИ КОНЦЕРТ У ШКОЛИ ЗА ДЕЦУ СА ПОСЕБНИМ ПОТРЕБАМА „ВУКАШИН МАРКОВИЋ“ У КРАГУЈЕВЦУ ПДФ Штампа Ел. пошта

ХУМАНИТАРНИ КОНЦЕРТ У ШКОЛИ ЗА ДЕЦУ СА ПОСЕБНИМ ПОТРЕБАМА „ВУКАШИН МАРКОВИЋ“ У КРАГУЈЕВЦУУ понедељак треће седмице Васкршњег поста, 13. марта, са благословом Његовог Преосвештенства Епископа шумадијског Г.Г. Јована у школи за децу са посебним потребама „Вукашин Марковић“, одржан је концерт музичког а капело састава Србски православни појци из Београда.

Овом приликом поменути музички састав је извео десетине духовних, етно и традиционалних нумера из свог репертоара и својим даровима и талентом улепшао дан и живот ученицима поменуте установе. Концерту су присуствовали како ученици, тако и запослени, али и велики број родитеља ученика ове специфичне школе. Широким спектром песама анимирани су и сами ученици, којима је овај догађај и намењен, тако да су аплаузима и певањем свесрдно учествовали у овом концерту.

Протојереј Бојан Димитријевић