ЗАДУШНИЦЕ НА БОЗМАНУ ПДФ Штампа Ел. пошта

ЗАДУШНИЦЕ НА БОЗМАНУ

Његово Преосвештенство Епископ шумадијски Господин Јован служио је Свету архијерејску Литургију у Месопусну суботу у храму Васкрсења Христовог на крагујевачком гробљу Бозман. Преосвећеном владици су саслуживали протојереј-ставрофор др Зоран Крстић, протојереј-ставрофор мр Рајко Стефановић, протонамесник Бранислав Матић, јереји Александар Сенић и Иван Антонијевић као и протођакон Иван Гашић и ђакон Милош Ђурић.

На крају Свете Литургије одслужен је парастос свим праоцима, оцима, сродницима нашим и свим православним који су се упокојили у Господу.

Након одслуженог парастоса Епископ Јован је одслужио више малих помена на гробовима преминулог Луке Крстића, крагујевачких свештеника који су се упокојили као и других верника који леже на Бозману чекајући свеопште Васкресење.

Након молитви за наше покојне, породица Крстић је организовала ручак у просторијама Богословије.