ВЛАДИКА ЈОВАН СЛУЖИО У СТАРОЈ МИЛОШЕВОЈ ЦРКВИ У КРАГУЈЕВЦУ ПДФ Штампа Ел. пошта

ВЛАДИКА ЈОВАН СЛУЖИО У СТАРОЈ МИЛОШЕВОЈ ЦРКВИ У КРАГУЈЕВЦУУ четвртак 02. фебруара 2017. године, Епископ шумадијски Г. Јован служио је свету Литургију у храму Силаска Светога Духа у Крагујевцу.

Беседу је одржао старешина овога храма прота Милић истакавши да су блажени заправо они који су испуњени Духом Светим, те да сведочанства Цркве говоре о томе да је испуњење њиме оно што јасно даје смисао нашем постојању на Земљи и битисању у Цркви.

Након одслужене Литургије, обављене су кратке консултације у вези са почетком фрескописања Старе Милошеве Цркве у Крагујевцу.

протођакон Мирослав Василијевић

ОСЛИКАВАЊЕ СТАРЕ ЦРКВЕ У КРАГУЈЕВЦУ