УЧЕНИЦИ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ МИРКО ЈОВАНОВИЋ НА ЛИТУРГИЈУ У ХРАМУ СВЕТОГ САВЕ НА АЕРОДРОМУ ПДФ Штампа Ел. пошта

УЧЕНИЦИ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ МИРКО ЈОВАНОВИЋ НА ЛИТУРГИЈУ У ХРАМУ СВЕТОГ САВЕ НА АЕРОДРОМУУ суботу 5. децембра 2009. године Његово преосвештенство Епископ шумадијски Господин Јован служио је Свету архијерејску Литургију у храму Светог Саве у крагујевачком насељу Аеородром.

У седам часова почела је служба. На евхаристијском сабрању Његовом преосвештенству саслуживали су ректор богословије протојереј-ставрофор Зоран Крстић и братство овог светог храма. Црква је била препуна деце коју је довео њихов вероучитељ Иван Антонијевић из ОШ Мирко Јовановић. Ову радост, по благослову нашег Архијереја, увећао је својом беседом свештеник Драган Поповић.

Беседа свештеника Драгана Поповића

Причешћено је око 300 деце.